péntek, április 19, 2024
Home Macbook Háborognak a vevők: leakciózták a MacBookokat az Apple új boltjának a megnyitójára,…

Háborognak a vevők: leakciózták a MacBookokat az Apple új boltjának a megnyitójára,…

Hátborzongató üzenetet hagyott egy nő, miután 27 percig halott volt, és újraélesztették

A kórházban magához tért a klinikai halál állapotából az amerikai nő, és azonnal papírt kért, és ráírt valamit. Majd elmondta, mire emlékszik azokból a percekből.

Mi történik, ha meghalsz? Erre valójában senki nem tud biztos választ. Vagy mégis?

Van néhány ember, akik talán jobban értik, mi vár ránk a halál után, mert ők valóban megtapasztalták.

Sokszor hallani olyan emberekről, akiknél beállt például műtét közben a klinikai halál, majd újraélesztették őket, és furcsa látomásokról számoltak be utána.

Tina Hinesnak még 2018 februárjában állt meg a szíve, és férje, Brian hiába próbálta újraéleszteni, meghalt.

A kórházba menet Tinát hatszor élesztették újra az orvosok, összesen 27 percig volt a klinikai halál állapotában.

A kórházi intubálás után azonban felébredt, és azonnal tollat ​​és papírt kért, hogy leírhasson egy baljós üzenetet a családjának.

Tina alig olvasható kézírással írta az „igazi” szót írta le. Később az AZfamily.com-nak azt mondta, hogy „Annyira valódi volt, a színek olyan élénkek voltak.”

Azt mondta, hogy látott egy alakot, akit ő valamiért Jézusnak hitt, persze az ehhez hasonló élmények nem is olyan ritkák.

A legtöbb ember egyébként nem emlékszik arra az időszakra, amikor technikailag halott volt, mindössze 10-20 százalékuk tapasztal valamilyen élményt ezalatt.

Bár a víziók misztikusnak tűnnek, a tudósok egyre közelebb kerültek ahhoz, hogy kiderítsék, mi történik ezekben a halálközeli élményekben valójában.

A Michigani Egyetem kutatói 2013-ban végeztek vizsgálatot néhány patkányon. Az agy aktivitásának felfutása közvetlenül a halál előtt magasabb, mint a leginkább éber, tudatos állapotban.

A tanulmány vezetője, Dr. Jimo Borjigin, a Michigani Egyetem munkatársa azt mondta:

„Sokan azt gondolták, hogy az agy a klinikai halál után inaktív vagy hipoaktív, kevesebb aktivitással, mint az ébrenléti állapotban, mi viszont azt mutattuk ki, hogy ez egyáltalán nem így van.

„Az agy sokkal aktívabb a haldoklási folyamat során, mint az ébrenléti állapotban.”

A kilenc patkányt megfigyelés alatt tartották, amíg elpusztultak, és a szívük megállása utáni 30 másodpercben a magas frekvenciájú agyhullámok meredek növekedését mérték.

Lehetséges, hogy Tina és társai tapasztalatai csak a magas frekvenciájú agyhullámok hirtelen megugrásának az eredménye?

Source

Most Popular

Ezekkel az újdonságokkal tarolhat az iPhone 16 Pro

Egy neves elemző szerint a nagyobb kijelző és a periszkópkamera lesz a két nagy újdonság. Míg az iPhone 15 modellekhez új...

Apple Watch-a mentette meg egy nő életét

Az okosórákon elérhető esésészlelés funkciónak köszönheti egy nő az életét. A kezén lévő Apple Watch ugyanis még időben riasztotta a segélyhívót.   Számos módon...

ITB Today 05/19: Itt az adat, hol az adat?

Itt az adat, hol az adat? Mind több vállalat hallja és tudja, hogy kezdenie kellene valamit a nála felgyűlt vagy a külső forrásokból egyre könnyebben...

ChatGPT alkalmazást indít iOS-re az OpenAI

Az OpenAI egy olyan iOS-alkalmazást jelentett be, amely lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy útközben is hozzáférjenek a vállalat népszerű AI chatbotjához. Ígéretük szerint...

Recent Comments